Fatih Altaylı

İki eski dostun arasına mesafe girdi: Seda Bakan’dan Hadise açıklaması geldi

Seda Bakan’dan Hadise İddialarına Net YanıtSeda Bakan, bir dönem yakın arkadaş olduğu Hadise ile yaşadığı öne sürülen küslük iddialarına ilişkin Fatih Altaylı’nın programında açıklama yaptı. Uzun süredir yakın arkadaşlıklarıyla bilinen ikilinin görüşmediği yönündeki haberler magazin gündeminde yer almış; Bakan, sosyal...

Haberi Oku

Melis Sezen’den aşk açıklaması: ‘Varsa koca yürekli, adam gibi adam’

Melis Sezen, Fatih Altaylı’nın Programında Özel Hayatını ve Beklentilerini PaylaştıBaşarılı oyuncu Melis Sezen, gazeteci Fatih Altaylı’nın programına konuk olarak hem kariyerine hem de özel hayatına dair soruları yanıtladı. Yayındaki açıklamalarında aşk hayatıyla ilgili samimi ifadeler kullanan Sezen, özel hayatını bilinçli...

Haberi Oku

Son dakika… Fatih Altaylı hakkında tahliye kararı!

Silivri Cezaevi'nde Tutuklu Gazeteci Fatih Altaylı'nın Tahliye KararıSilivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan gazeteci Fatih Altaylı hakkında tahliye kararı verildi.22 Haziran'da Tutuklanmıştı: Altaylı, “cumhurbaşkanını tehdit” iddiasıyla açılan soruşturma kapsamında 22 Haziran’da tutuklanmıştı. Yargılandığı davada 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmış, mahkeme...

Haberi Oku

Galatasaray Lisesi Geleneksel Kış Pilav Günü’nde Fatih Altaylı ve Remzi Sanver’e destek pankartı!

Galatasaraylılar Derneği Geleneksel Kış Pilav Günü'nde Tartışmalı PankartGalatasaraylılar Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Kış Pilav Günü'nde, üzerinde Tutuklu gazeteci Fatih Altaylı ve Can Holding soruşturmasında tutuklanan eski Bilgi Üniversitesi Rektörü Remzi Sanver'in fotoğraflarının yer aldığı bir pankart Galatasaray Lisesi'ne asıldı.Pankartta, şair...

Haberi Oku

Fatih Altaylı’dan iş dünyasına büyük tepki: ‘Dışarı çıkınca içlerinden geçeceğim, Erdoğan layık oldukları gibi davranıyor’

Fatih Altaylı, Tutukluluğuna Tepkisiz Kalan İş Dünyasına TepkiliMarmara (Silivri) Cezaevi'nde beş aydan uzun süredir tutuklu bulunan gazeteci Fatih Altaylı, tutukluluğuna karşı tepki göstermemeleri nedeniyle iş dünyasına kızgın olduğunu belirtti. T24 yazarı Yalçın Doğan tarafından cezaevinde ziyaret edilen Altaylı, Doğan'ın köşesinde...

Haberi Oku

Ümit Özdağ’dan Silivri ziyareti: İmamoğlu, ‘TRT’ için çağrı yaptı

Ümit Özdağ Silivri Cezaevi'ni Ziyaret Etti: İmamoğlu, Altaylı ve Diğer İsimlerle GörüşmeZafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, bazı sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek tutuklananların ardından 149 gün sonra tahliye olduğu 17 Haziran tarihinde bulunduğu Silivri'deki Marmara Cezaevi'ne bugün...

Haberi Oku

CHP’li Gökhan Günaydın’dan Fatih Altaylı kararına tepki: ‘Gazetecilere nefes alacak bir nokta bırakmıyorsunuz’

CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın'dan Basın ToplantısıCHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gazeteci Fatih Altaylı'nın duruşmasında 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldığını ve tutukluluğunun devamına karar verildiğini anımsattı. Günaydın, bu durumun ağır ceza mahkemesi tarafından ağır...

Haberi Oku

Son dakika… Fatih Altaylı tahliye edilmedi: 4 yıl 2 ay hapis cezası!

Fatih Altaylı'nın 'Cumhurbaşkanına Tehdit' Davasında İkinci Duruşma BaşladıKişisel YouTube kanalındaki bir videosunda kullandığı ifadeler nedeniyle 'cumhurbaşkanına tehdit' suçu gerekçe gösterilerek tutuklanan Fatih Altaylı davasında bugün ikinci duruşma görülüyor. Altaylı hakkında bugün karar çıkması bekleniyor.İlk Duruşmadan Erteleme KararıGazeteci Fatih Altaylı, YouTube...

Haberi Oku

Fatih Altaylı davasında ikinci duruşma: Karar bekleniyor

Fatih Altaylı'nın tutukluluk davasında ikinci duruşma bugün gerçekleştiriliyorKişisel YouTube kanalında yayınladığı bir videodaki ifadeleri gerekçe gösterilerek "Cumhurbaşkanına tehdit" suçlamasıyla tutuklanan gazeteci Fatih Altaylı'nın bugün ikinci duruşması görülecek. Savcılık, Altaylı'nın tutukluluğunun devamını talep ederken; Altaylı'nın avukatları mütalaaya karşı yazılı savunma sundu....

Haberi Oku

Mahkeme, Fatih Altaylı’nın RTÜK’e açtığı davayı reddetti

RTÜK’ün YouTube Lisans Zorunluluğuna Yapılan İtiraz Usulden ReddedildiRadyo Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) YouTube kanallarına lisans zorunluluğu getirilmesine ilişkin itiraz, Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan gazeteci Fatih Altaylı ve avukatları tarafından yapıldı. Ancak Ankara 6. İdare Mahkemesi, dosyanın esasına girmeyerek başvuruyu usulden...

Haberi Oku

Fatih Altaylı, Tutukluluğunun Ardından Yayınlarına Ara Verdi: ‘Bize Biraz Müsade’

Gazeteci Fatih Altaylı, bir süredir “Cumhurbaşkanını tehdit” suçlamasıyla Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde tutuklu bulunuyor. 3 Ekim’de yapılan ilk duruşmada mahkeme tutukluluğunun devamına karar verince, deneyimli gazeteci YouTube üzerinden yaptığı güncel yorumlara ara verdiğini duyurdu. Altaylı, bu kararın temel nedenleri olarak hem...

Haberi Oku

Fatih Altaylı Davası: Silivri’de İlk Duruşma ve Özgürlük Tartışmaları

104 gündür cezaevinde bulunan Fatih Altaylı, YouTube kanalında yaptığı programdaki bazı ifadeler gerekçe gösterilerek "Cumhurbaşkanına tehdit" suçlamasıyla tutuklanmıştı. Bugün ilk kez Silivri’de hakim karşısına çıktı. Duruşmaya, CHP Diyarbakır Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili Sezgin Tanrıkulu başta olmak...

Haberi Oku

Fatih Altaylı Davasında Tutukluluğa Devam Kararı Verildi

Gazeteci Fatih Altaylı, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik tehdit iddialarıyla yargılandığı davada bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Silivri Cezaevi yerleşkesinde yapılan duruşmada, Altaylı’nın tutukluluk halinin devamına karar verildi. Dava kapsamında Altaylı hakkında "Cumhurbaşkanını tehdit" suçlamasıyla en az 5...

Haberi Oku

Fatih Altaylı Hakkındaki Dava Silivri’de Başlıyor: Cumhurbaşkanına Tehdit İddiası

Gazeteci Fatih Altaylı, geçtiğimiz haziran ayında AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik tehdit içerikli ifadeler kullandığı iddiasıyla tutuklanmış ve bugün ilk kez hakim karşısına çıkacak. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Altaylı, emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Adalet Sarayı'na...

Haberi Oku

AKP’nin Yeni Hedefi: CHP’li Vekillere Yönelik İddialar

Fatih Altaylı: AKP İçinden 'Davaları Bırakın' ÇağrısıYouTube yayınında kullandığı sözler nedeniyle 96 gündür tutuklu olan gazeteci Fatih Altaylı, AKP’nin CHP kurultayına açılan davalardan beklediğini bulamadığı yönündeki yorumlar üzerine dikkat çeken bir değerlendirme yaptı. Altaylı, iktidarın bu davalardan ümidi kesmiş olabileceğini...

Haberi Oku

Fatih Altaylı’dan Formula 1 Türkiye skandalı iddiası

Fatih Altaylı: İstanbul'un Formula 1 İhtimali ve Madrid EtkisiUluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Komisyonu üyesi olan gazeteci Fatih Altaylı, cezaevinden yazdığı mektupta sosyal medyada dolaşan iddiaları sert bir dille eleştirdi. Altaylı, özellikle “Bakü Grand Prix’si 2030’a kadar uzatıldı, İstanbul ihtimali sıfırlandı”...

Haberi Oku

Fatih Altaylı’nın Programında Tartışma Yaratan Soru

Fatih Altaylı ve Nur Sürer'in KonuşmasıGazeteci Fatih Altaylı 95 gündür Silivri'de tutuklu bulunuyor. Altaylı, tutukluluğuna rağmen Silivri'den gönderdiği notlar ve günlük videolarla gündemi takipçilerine ulaştırmaya devam ediyor. Her gün yayımlanan programına bu kez ünlü oyuncu ve sanatçı Nur Sürer konuk...

Haberi Oku

İddianamelerin Yazım Süreci ve Erken Serbest Bırakılma İhtimalleri: Altaylı’nın Analizi

66 günden bu yana tutuklu bulunan gazeteci Fatih Altaylı, Silivri'den notlarını aktarmaya devam ediyor. 26 Ağustos tarihli yayınında İBB davalarına değinen Altaylı, Eylül-Ekim ayları arasında iddianamelerin yazılacağı yönündeki beklentilerin devam ettiğini aktardı.İddianamelerin 1 Eylül, 3 Ekim'de mahkemeye sunulur diyor Tayyar....

Haberi Oku
Akşam Kapanışı 31 Temmuz 2026 akşam Haber Bülteni
Giriş Yap

ATA TV HABER ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.