İslam Memiş

25 yıldır kazandıran altına yön verecek şartı açıkladı: Kırılma noktasını anlattı

İslam Memiş: Gram Altının Yönünü Belirleyecek Kritik Faktörler ve Fed Sonrası Piyasa Değerlendirmesi25 yıldır yatırımcısına kazandırarak dikkat çeken altın, geçtiğimiz yıl kırdığı rekorların ardından bu yıl dalgalı seyrini sürdürüyor. Yatırımcılar dün ABD Merkez Bankası (Fed) kararına göre hareketlilik beklerken piyasalardan...

Haberi Oku

İslam Memiş açıkladı! Gram altın da dahil her şey dalgalanacak, saatler içinde olacak

Fed kararı öncesi piyasalarda risk iştahı azalıyorKüresel piyasalarda çip üretimi yapan şirketlerin hisselerinde yaşanan yoğun satış baskısı ve artan jeopolitik gerilimler nedeniyle risk iştahı daralırken, tüm dikkatler bugün açıklanacak olan ABD Merkez Bankası (Fed) faiz kararına yöneldi. Kararın Türkiye saatiyle...

Haberi Oku

Gram altında makas oyununu açıkladı: Alacakları uyarıp beklentiyi açıkladı

Banka ATM’lerinden Gram Altın Satışı Yeniden BaşladıBanka ATM'lerinden gram altın satışı yeniden başladı. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, uygulamanın özellikle düğün, nişan ve acil altın ihtiyacı bulunan vatandaşlar için önemli bir kolaylık sağlayacağını söyledi. Ancak banka fiyatları ile...

Haberi Oku

Altın alanların da alacakların da içini rahatlattı: Borçlanmak için acele edenleri de uyardı

İslam Memiş: Altın Güvenli Limanlığını Sürdürürken Faiz ve Konutta Bekleyiş ÖnerisiAltın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, jeopolitik riskler ve piyasalardaki son gelişmeleri değerlendirdi. Altının güvenli liman özelliğini koruduğunu belirten Memiş, faiz indirimi bekleyenler ile kredi kullanıp ev almayı planlayan...

Haberi Oku

Altın yatırımcısını uyardı! Tarihi açıkladı: Bugün sakin o günü bekliyoruz

İslam Memiş: Faiz Kararları Öncesi Piyasalarda Sakinlik, Altında Kritik SeviyelerABD ile İran arasında gündeme gelen 10 günlük ateşkes teklifi ve diplomasi umutlarının etkisiyle altın fiyatları yukarı yönlü hareket etti. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, piyasalarda genel görünümün sakin...

Haberi Oku

Altın alacakları bir kez daha düşündürecek açıklamayı yaptı

İslam Memiş: Altın, Gümüş ve Borsada Temkinli Olunması Gerektiğine Dair UyarılarKüresel piyasalar petrol fiyatlarındaki geri çekilme ve dolar karşısındaki varlıkların tepki alımlarıyla hareketlenirken, altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş’ten yatırım stratejilerini temelden sarsacak uyarılar geldi. Uzman, altın, gümüş ve...

Haberi Oku

“Altında daha çok hikaye olacak” diyerek açıkladı: Geliyor gelmekte olan

Altında Dalga: Altın Fiyatları, Küresel Açıklamalar ve Fiziki Talepteki YoğunlukAltın, Ortadoğu’daki çatışmaların ardından yaşadığı yüzde 15’lik düşüşün ardından yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Piyasada 24 ayar 1 gramlık külçe altınlar tükendi; külçe altın bulamayan yatırımcılar çeyrek altına yöneldi. Finans çevrelerinin ons...

Haberi Oku

Üç uzman değerlendirdi: Gram altın için 11 bin lira senaryosu!

Altın Piyasasında Yeni Yön: Uzman Görüşleri ve Üç Kritik RiskAlım satım yapacaklar ve borcu olanlar, altın fiyatlarındaki değişimleri yakından takip ediyor. Küresel belirsizlik ve bölgesel gerilimler, altına olan talebi yükseltirken yatırımcılar yeni rotayı merak ediyor.HEDEF 11 BİN LİRAAltın ve Para...

Haberi Oku

Gram altının 2600 lira değişeceği tarihi açıkladı

İslam Memiş: Gram Altında Dalgalanma ve 2600 TL HedefiPara Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altındaki hareketliliğe dikkat çekerek 7.400 lira seviyelerinde seyreden gram altında 2.600 liralık dalgalanmaya işaret etti. Yatırımcıları temkinli olmaya çağırdı.Haftalık Dalgalanmaların Nedenini AçıkladıTGRT Haber’e konuşan Memiş, “Altın...

Haberi Oku

İslam Memiş altın için neyi beklediğini açıkladı: Gümüş yatırımcısına da tarih verdi

Altın ve gümüşte yeniden yükseliş sinyalleriRekor seviyeleri test eden altın ve gümüş fiyatları, son haftalardaki sert düşüşün ardından yeniden yükseliş eğilimine girdi. Ons altın 5 bin doların üzerinde işlem görürken, ons gümüş 5 Şubat’tan bu yana 85 dolar seviyesini aştı....

Haberi Oku

Altın alacakları uyardı: Gram başına 610 lira zarar ettiriyor

İslam Memiş, Fiziki Altın Alacakları UyardıAltın piyasasında son dönemdeki sert dalgalanmalar, fiziki altın almak isteyen vatandaşları dikkatli olmaya zorladı. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, ince işçilik içermeyen döküm altınlarda gerçek değerinin üzerinde fiyat oluştuğunu, bu ürünlerde fahiş maliyetlerin...

Haberi Oku

İslam Memiş altın yatırımcısına kritik uyarıyı yaptı: Para kazanmanın formülünü açıkladı

İslam Memiş: 2026 "Manipülasyon Yılı" Olacak — Altın ve Gümüş Yatırımcılarına Kritik UyarılarGeçtiğimiz haftalarda sert düşüşlerle gündeme gelen altın, son haftadaki yukarı yönlü denemelerinin ardından yeni haftaya yükselişle başladı. Rekorların ardından yaşanan düşüşü "2026 manipülasyon yılı olacak" diyerek açıklayan Altın...

Haberi Oku

Altında alım fırsatını açıkladı: 5’li rekor tarihini verdi

İslam Memiş: Gram Altında '5'li Rekor' ve 10 Bin Lira Hedefi — Yatırımcılara Alım UyarısıABD Başkanı Donald Trump'ın Fed Başkanlığı için Kevin Warsh'ı aday göstermesinin ardından emtia piyasalarında hareketlilik yaşandı. Rekor üstüne rekor kırarak kapattığı geçtiğimiz yılı, bu yılın ilk...

Haberi Oku

Uzman isim kağıt paranın kalkacağı tarihi açıkladı

Altın ve Para Piyasaları Uzmanından DeğerlendirmeAltın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, rekor yükselişlerin ardından sert düşüşle düzeltme yapan altın ve gümüş piyasalarındaki son durumu ve geleceğe dair beklentilerini değerlendirdi.Yeni Dünya Düzeni ve Para Sistemindeki DönüşümMemiş, 2026 yılının manipülasyon yılı...

Haberi Oku

Altın için İslam Memiş’ten şubat uyarısı geldi: Süreç hızlandı

İslam Memiş: Şubat’ta Sert Düşüş İhtimali ve Gram Altında Strateji ÖnerisiAltın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, YouTube kanalında yaptığı değerlendirmede şubat ayında piyasalarda sert bir düşüş yaşanma ihtimaline dikkat çekti. Memiş, aşağı yönlü hareketlerin panik nedeni değil; planı olan...

Haberi Oku

İslam Memiş nasıl yükseleceğini açıkladı: Yatırımcıları uyardı

İslam Memiş: Bakır Talebi Yapay Zeka ve Enerji Dönüşümüyle Yeni Bir Döneme GiriyorPiyasa uzmanı İslam Memiş, bakırın son günlerdeki yükselişinin temelinde yatan nedenleri ve geleceğe yönelik beklentileri detaylı biçimde değerlendirdi. Yükselen değeriyle yatırımcıların aklında soru işaretleri yaratan bakırın, altın ve...

Haberi Oku

Altın alacakları uyardı: İslam Memiş al-satçılar için kritik eşiği açıkladı

Piyasa Uzmanı İslam Memiş'ten Yatırımcılara Kritik DeğerlendirmePiyasa uzmanı İslam Memiş, gram altın, gümüş ve Borsa İstanbul'daki rekor yükselişleri değerlendirerek yatırımcılar için yol haritası çizdi. Memiş, altının yıl içindeki agresif yükselişinin süreceğini öngördü ve yatırımcılara önemli uyarılar ile beklentilerini aktardı.Altında 5...

Haberi Oku

Altın talebinin patlama yapacağı fiyatı açıkladı

Altın piyasasında gelişmeler: Gram altın ve ons cephesinde kritik seviyelerAltın gram fiyatında dün (21 Ocak 2026) en yüksek 6.804 TL seviyesi görülürken, ons altında 4.888 dolar seviyesi test edildi. ABD Başkanı Trump'ın Grönland'ı alma ısrarı küresel piyasalarda risk algısını yükseltti...

Haberi Oku

İslam Memiş ‘Olmaz demeyin’ dedi, altın için düşüş seviyesini gösterdi

İslam Memiş: 2026’da Altın ve Gümüşte Kritik Seviyeler ve İkinci Yarısına DikkatPiyasa uzmanı İslam Memiş, altın ve gümüş yatırımcılarını özellikle sosyal medya algılarına karşı uyarıyor ve 2026’nın ikinci yarısı için sert bir rüzgar değişimi ihtimaline işaret ediyor. Memiş, yatırımcılara hazırlıklı...

Haberi Oku

İslam Memiş’ten sürpriz altın açıklaması: Kaç lira olacağını söyledi

Kapalıçarşı’da Altın Kaçakçılığı Operasyonu Piyasadaki Tekelci Düzeni Ortaya ÇıkardıKapalıçarşı’da faaliyet gösteren yedi büyük şirkete yönelik düzenlenen "altın kaçakçılığı" operasyonu, piyasadaki tekelcilik ve karaborsa düzenini gün yüzüne çıkardı. Altın ve Para Piyasaları uzmanı İslam Memiş, devletin koyduğu kota yasaklarını delerek yurt...

Haberi Oku

Gram altında 8 bin lira sesleri: 1. 700 liralık dev sıçrama kapıda

İslam Memiş: Gram Altında 8.000 TL Yolculuğu Başladı — 2026 İlk Yarısı İçin Kritik Hedefler ve UyarılarPiyasalar, yarın sabahki kritik enflasyon verisine hazırlanırken altın cephesinden dikkat çekici bir değerlendirme geldi. Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altının 8.000 TL seviyesine...

Haberi Oku

İslam Memiş gram altının 8 bin lira olacağı tarihi açıkladı

Altın Piyasalarında Yeni Rota: 2026 Beklentileri ve Kritik EtkenlerAltın fiyatları, küresel belirsizlik ortamında "güvenli liman" talebiyle yükselişini sürdürürken, alım satım yapacaklar fiyatların ne yöne evrileceğini merak ediyor. Gram altın 6 bin liranın üzerinde seyrederken, gözler yeni rekorlara çevrilmiş durumda. Peki...

Haberi Oku

Gümüş alanlar, alacaklar… Dikkat! Uzman uyardı: Balon öyle bir şişti ki en küçük iğneyle patlar

İslam Memiş Uyardı: Altın ve Gümüşteki Hızlı Yükselişte Dikkatli Olun, Gümüş Yatırımcıları SüründürülebilirPiyasalar Noel rehavetindeyken altın ve gümüşte yönler tersine döndü; rekor üstüne rekor kıran değerli madenlerle ilgili uyarılar geldi. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, haftaya fırtına gibi...

Haberi Oku

Altını tsunami gibi vuracak dalgalanmayı gün gün açıkladı: Uzak durun

İslam Memiş: Haftanın Piyasa Takvimi ve Altın/Gram Altın İçin Kritik SeviyelerPeş peşe gelen rekorların ardından gerileme yaşayıp tekrar toparlanan altın, getiride liderliği gümüşe kaptırdı. Altın 6.000 lira bandında denge yakalamaya çalışırken yatırımcılar yılın son günlerinde önünü görmeye çalışıyor. Altında yaşanacak...

Haberi Oku
Akşam Kapanışı 31 Temmuz 2026 akşam Haber Bülteni
Giriş Yap

ATA TV HABER ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.